CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Mahir TAŞTAN, kongre öncesi düzenlediği kahvaltı programında delegelerle buluştu.

Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltı programında, CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Mahir Taştan, CHP İlçe delegelerinin yanı sıra Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri de katılım sağladı. Programda konuşan CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı Mahir Taştan, 12 Ocak Pazar günü düzenlenecek ilçe kongresi hakkında dilek ve temennilerde bulundu.

1 dakikalık saygı duruşu ve ardından, İstiklal Marşımızın okunması ile başlayan programı Coşkun Atalar sundu. Tüm katılımcıları selamlayan kısa konuşmasının ardından Atalar, İlçe başkan adayı Mahir Taştan’ı konuşmasını yapması için mikrofona davet etti.

Mahir TAŞTAN (CHP Beykoz İlçe Başkan Adayı)

Burada Birlik var, burada bütünlük var, elele, kol kola zafere inanmış, Cumhuriyet Halk Partisi’ni Beykoz’da iktidar yapacak kadrolar var. Burada umut var, burada Beykoz’un umudu, Beykoz’un emektar, cefakar ve yılmaz bekçileri var, hepiniz tekrar hoş geldiniz…

“12 Ocak, Beykoz’da iktidar yürüyüşümüzün başladığı gün olacaktır.”

Sevgili dostlar, biz yola çıktığımızda birleşe birleşe, elele, kol kola, büyüye büyüye tutunacağız demiştik. Birleşe birleşe büyüyen el ele kol kola Beykoz’u kazanacağız. Bugün burası umut ışığıdır, umut ışığının yandığını gündür. Ayın 12’sinde kazananın-kaybedenin olmadığı bir gün Beykoz’da iktidar yürüyüşümüzün başladığı gün olacaktır.

“Bizler gönüllerde hep var olduk…”

Projelerimiz hazır, amaçlarımız hazır, hedeflerimiz hazır… 12’sinde (Ocak) gerçekleşecek olan kongrede hepinizle tek tek paylaşacağım. Burada tekrar belirtmek isterim, geçmiş dönemde eksiklerimiz olmuştur, hatalarımız olmuştur, yanlışlarınız olmuştu ama bir tek şey olmamıştır. Bizler kalp kırmadık, gönül kırmadık… Gönüllerde hep var olduk, bunu herkesin bilmesini isteriz.

“AKP’nin zulmüne karşı direnenlerin dili olacağız.”

Arkadaşlar bizim dilimiz sevgi dili, bizim dilimiz saygı dili, özlem dili, iktidar dilidir. AKP’nin zulmüne karşı direnenlerin dili olacaktır.

Sizleri 12 Ocak’ta el ele, kol kola iktidar yürüyüşüne davet ediyorum. Hepinize saygılar sunuyorum, teşekkürler ediyorum.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here