CHP İlçe Başkanı Mahir Taştan, merhum babası Mehmet Taştan’ın da kısa bir dönem öğretmenlik yapmış olduğunu öğrendiğimiz Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’ni ziyaret ederek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısı ile tüm öğretmenlerin Öğretmenler Gününü kutlayarak hediyelerini takdim etti.

İlçe Başkanı Mahir Taştan’a annesi Şukufe Taştan ile CHP Meclis Üyelerinden Gülay Demirel ve Deniz Yıldız eşlik ettiler. Okul müdürü Melih Pekol misafirlerini odasında ağırladı. Daha sonra tüm öğretmenlerin bulunduğu sınıfa geçildi.

İlçe Başkanı Mahir Taştan günün anlam ve önemini anlatan kısa konuşmasından sonra tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Babası Merhum Mehmet Taştan anısına her yıl bir başka okulda öğretmenleri ziyaret ettiklerini belirtirken, gerçekleştirdikleri ziyaretin kendileri için çok daha anlamlı olduğunu, çünkü rahmetli babaları Mehmet Taştan’ın Ayetullah Keser Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nde öğretmenlik yapmış olduğunu belirtti. BOÇAY Dernek Başkanı Bülent Taştan’ın da selamlarını ileten Mahir Taştan meclis üyeleri Gülay Demirel ve Deniz Yıldız ile birlikte öğretmenlere hediyelerini takdim etti.

Program Öğretmenler Günü pastasının kesilmesi ile son buldu.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here