Medipol Üniversitesi, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde, TOFD (Türkiye Omurilik Felçliler Derneği) Beykoz Şubesi yararına “Yalnız Değilsiniz Biz Varız” diyerek gerçekleştirdiği program ile katkı sağladı.

Medipol Üniversitesi öğretim görevlileri ve öğrencilerinin büyük bir titizlikle yürüttükleri “Yalnız Değilsiniz Biz Varız” projesi kapsamında, bez torba satışından elde ettikleri gelirle 3 adet akülü sandalye ile OFD Beykoz Şubesi’ne katkı sundu.

Kokteyl ile başlayan programa katılanlar arasında başta Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı olmak üzere, Beykoz Belediye Meclis Üyelerinden Muharrem Kaşıtoğlu ve Gül biçer, Beykoz Kent Konseyi Başkanı ve aynı zamanda Belediye Meclis Üyesi Emin Yavuz, (Medipol Üniversitesi SHMYO) Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Akademisyenlerinden Neziha Hacıhasanoğlu Çakmak, Selda Selimoğlu, Müzeyyen Ataseven, Acarlar Şirketler Grup Başkanı İsmet Acar,  OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Beykoz Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Okul Müdürü Şevin Yelseli, BEDES Dernek Başkanı Gülay Demirel, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Arka Sokaklar dizi film ekibinden; Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu, Kick Boks Dünya Şampiyonu Turgay Cesur, Engelli Milli Takım Sporcuları Gürkan Taş, Mücahit Günaydın, Ebru Bulgurcu, Milli Takım Sporcusu ve Akademisyen Figen Eroğlu Ada, Rizeliler Dernek Başkanı Mikail Akyıldız, Trakyalılar Dernek Başkanı Sacit Kaya, BİSK (Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği) Başkanı Asım Özdemir, Gazetemiz Köşe Yazarı Arzu Başlantı ve daha birçok davetli katılım gösterdi.

Programın açılışı saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’nın okunması ile başlarken, engelli öğrencilerin muhteşem gösterileri ile devam etti. İlk olarak Piyano resitali ve ardından tiyatro gösterisi ile seyirciler muhteşem bir geceye tanıklık ettiler.

Programın sunumunu Elif Kalaycıoğlu yaparken, Savaş Koç’un şiir okumaları ile taçlanan gecede Muharrem Kaşıtoğlu’nun organizasyonu ile Arka Sokaklar dizisi oyuncuları da gecede olan isimler oldular. Dizi oyuncuları Oya Okar, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu ve Muharrem Kaşıtoğlu sahneye davet edildiler. Oyuncular ve Kaşıtoğlu,  Türkiye U22 Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı oyuncularını tebrik ederek madalyalarını takdim etti. Oyuncular daha sonra çekimleri dolayısı ile geceden ayrıldılar.

Gecede Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, günün anlam ve önemini belirten birer konuşma yapmalarının ardından geceye bağış anlamında katkı sunan; Acarlar Şirketler Grup Başkanı İsmet Acar, Artı Yayıncılık Dağıtım Şirketler Grubu Başkanı (Ak Parti İBB ve Beykoz Belediye Meclis Üyesi Muharrem Kaşıtoğlu’na teşekkür plaketleri ve çiçekleri takdim edildi.

Bağışta bulunan Ordu Dernekler Konfederasyonu Başkanı Av. Özlem Öztekin Vural, Kızılay Avrasya Şube Başkanı Saadettin Çay’ın çiçekleri ise geceye katılamadıklarından TV programcı-yapımcı Selçuk Yavuz’a verildi. Daha sonra programda Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek mikrofona davet edildi. Selek kısa bir konuşma yaptıktan sonra program sunumu yapan Elif Kalaycıoğlu’na çiçeğini takdim etti.

Program sonunda OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, Medipol Üniversitesi hocalarına tek tek teşekkür ederek kendilerine takdir tablosu hediye etti. Efe, öğrencileri de unutmadı, her birine teşekkürlerini ileterek sözlerini tamamladı.

Sahneye son olarak Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Şevin Yelseli mikrofona davet edildi. Yelseli, slayt gösterisi eşliğinde kısa bir konuşma yaptı.

Gece, Melek Erzincan yönetiminde, Esa Engelliler Sanat Atölyesi’nin Tiyatro Gösterisi ve defilesi ile son buldu.

Fotoğraflar: Selda SELİMOĞLU

Medipol Üniversitesi "Yalnız Değilsiniz, BİZ Varız! " @ahmet_katirci51 @muharremkasitoglu @seldaselimoglu53 @efesaniye @gulaybedes @arzu_baslanti @ebrubulgurcu @eminyavuz34 @mikailakyildiz53Ahmet Katırcı Saniye Efe Selda Selimoğlu Gönül Selimoğlu Ferda ÖzkalenderGülay Demirel Emin Yavuz Arzu Başlantı Mikail Akyıldız Asım Özdemir @ Ahmet Mithat Efendi Sahnesi

Δημοσιεύτηκε από Gülhan Sedat Dalar στις Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2017

Medipol Üniversitesi "Yalnız Değilsiniz, BİZ Varız! " @ahmet_katirci51 @muharremkasitoglu @seldaselimoglu53 @efesaniye @gulaybedes @arzu_baslanti @ebrubulgurcu @eminyavuz34 @mikailakyildiz53Ahmet Katırcı Saniye Efe Selda Selimoğlu Gönül Selimoğlu Gülay Demirel Ferda Özkalender Emin Yavuz Arzu Başlantı Mikail Akyıldız Asım Özdemir @ Ahmet Mithat Efendi Sahnesi

Δημοσιεύτηκε από Gülhan Sedat Dalar στις Τρίτη, 26 Δεκεμβρίου 2017

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here