Beykoz’un değerli iş adamı İsmet ACAR’ın ablası Meryem Acar 06.06.2019 Perşembe günü Bodrum’da geçirdiği ani bir kalp krizi sonrası 74 yaşında hayata gözlerini kapatmıştı.

Meryem ACAR Dualarla Uğurlandı

Beykoz’un değerli iş adamı İsmet ACAR’ın ablası Meryem Acar 06.06.2019 Perşembe günü Bodrum’da geçirdiği ani bir kalp krizi sonrası 74 yaşında hayata gözlerini kapatmıştı.

Meryem Acar’ın cenazesi 08.06.2019 (Cumartesi) tarihinde öğle namazına müteakip Zincirlikuyu Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından, Zincirlikuyu mezarlığında sonsuzluğa uğurlandı.

Cami Avlusu Tıklım Tıklım Doluydu

Cenazeye iş, siyaset ve sanat dünyasından oldukça çok insan katıldı. CHP İstanbul Milletvekili Engin Altay, Parti Meclis Üyesi Yunus Emre, MHP İstanbul Milletvekili Celal Adan, Türkücü İsmail Türüt ve daha birçok iş adamı katılırken, Beykoz’dan Kaymakam Ahmet Katırcı, Beykoz eski Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün, eski ilçe Emniyet Müdürü Mehmet Sururi Saydam, Beykoz İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Güleç ve daha birçok sevenleri katıldılar.

ACAR Ailesi Yorgun ve Bitkindi

Meryem Acar’ın vefatı ile birlikte büyük bir yasa boğulan Acar ailesi oldukça üzgün ve bitkindi. İsmet Acar, cenazeye katılan herkesin taziyelerini kabul etti.

Metin ACAR ve Funda ACAR Ayakta Zor Durdular

Merhume Meryem Acar’ın vefatının ardından taziyeleri avluda kabul eden Merhume Meryem Acar’ın oğlu Metin Acar ve eşleri Funda Acar ayakta durmakta zorlandılar.

Cenaze Namazı Çok Kalabalıktı

Merhume Meryem Acar’ı sonsuzluğa uğurlamak üzere avluyu dolduran eş, dost ve akrabalar, kılınan cenaze namazının ardından, helalliklerini de verdikten sonra, Zincirlikuyu mezarlığına yönelerek ebediyete uğurladılar.

Özgün Haber Gazetesi olarak başa İsmet Acar olmak üzere tüm aileye baş sağlığı diler, Merhume Meryem Acar’a Allah’tan Rahmet dileriz.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here