MESUDİYETOPL 2

Mesudiyeliler Derneği Aday Adayları ile Birarada

Beykozlu ordu Mesudiyeliler Derneği yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yaklaşan yerel seçimler öncesi değişik siyasi partilerden aday adayı olan hemşehrilerini kahvaltılı bir toplantıda bir araya getirdi. Toplantıya Ordulu olan belediye başkan aday adayının yanı sıra, meclis üyeleri, muhtarlar, meclis üyesi aday adayları ve muhtar adayları katıldı.

Dernek başkanı Özkan AYDUĞAN aday adayı olan hemşehrilerine tek tek başarı dilerken, yapılacak seçimlerin şimdiden Beykoz’a ve Beykozlulara hayırlı olmasını diledi.

MESUDİYETOPL 1

Toplantıya dernek yönetiminin yanı sıra; AK Parti Beykoz Belediye başkan aday adayı Av. Yüksel BAKİ, Paşabahçe muhtarı Murat ERDAL, Kavacık muhtar adayı Mustafa GÜNGÖR, Çubuklu muhtar adayı Salih ÖZTOPRAK, Beykoz Belediyesi Meclis üyesi Nihat ARICAN, Hüseyin Okumuş, Ak Partiden Beykoz Belediye Meclis üyesi aday adayı; Yasemin ÖZEN, Erdal DEMİR, Gül BİÇER, Özkan AYDUĞAN, Gültekin AYDIN, Selahaddin GÜNGÖR, Yahya OKUMUŞ, CHP den Beykoz belediye meclis üyesi aday adayı; Aydın HABİL, Erdem ÇELİK, İsa YILMAZ, Halim OKUTAN, Hasan YILMAZ, Türkan ÖZÇELİK, Sedat BAŞALAN, Kenan ERSİN katıldılar.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ve ordulu aday adayları tek tek söz alarak kendilerini tanıttılar. Samimi ve heyecanlı bir ortamda gerçekleşen tanışma ve kaynaşma toplantısı başkan Özkan AYDUĞAN’ın değerlendirme ve kapanış konuşmasıyla son buldu.

Özkan AYDUĞAN konuşma metninin orjinalini aynen yayınlıyoruz.
Sayın Meclis üyelerimiz, Sayın muhtarlarımız, çok kıymetli belediye başkan aday adayımız, meclis üyesi aday adayı arkadaşlarım, derneğimizin kıymetli yöneticileri, hanımefendiler, beyefendiler. Öncelikle hepinizi saygı sevgi ve hürmetle selamlıyorum. Beykozlu ORDU Mesudiyeliler Derneğinin düzenlemiş olduğu kahvaltı programına katılımınızdan dolayı derneğimiz ve arkadaşlarım adına ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Kıymetli hemşehrilerim, bildiğiniz üzere derneğimiz resmi tüzel kişiliğine 1998 yılında kavuştu. Öncelikli görevimiz Beykozluluk bilinci içerisinde birlik ve beraberliğimizi tesis etmektir. Derneğimiz faaliyetlerini bu bilinç dahilinde sürdürmektedir.

MESUDİYETOPL 3

Kıymetli hemşehrilerim, değerli arkadaşlarım. Derneğimiz 6 yıldır birlikteliği devam eden, 16 üyesi bulunan Beykoz İl ve Bölge Dernekler Birliğinin üyesidir ve bu dönem dernekler birliğinde sekreterya görevini başarıyla sürdürmektedir. Değerli arkadaşlarım, derneksel faaliyetlerimizi uzun uzun anlatarak siz değerli hemşehrilerimin vakitlerini almak istemiyorum, ancak dernek merkezimizde lise öğrencilerimize yönelik ücretsiz olarak düzenlemiş olduğumuz üniversiteye hazırlık kurslarından haberdar olmanızı isterim. Bu programı dernek olarak gerçekten önemsiyor ve sizlerin de desteklerini bekliyoruz.

Kıymetli hemşehrilerim, değerli aday adaylarımız, malumunuz ve dahliniz olduğu üzere ülkemiz ve dolayısıyla Beykoz’umuz bir seçim sürecine girmiş bulunmaktadır. Öncelikle, yapılacak olan bu yerel seçimlerin ülkemiz ve Beykoz’umuz için hayırlı olmasını diliyorum. Değerli arkadaşlar bu süreç dahilinde mensubu oldukları siyasi partilerden gerek başkan adaylığı noktasında, gerek meclis üyeliği noktasında cesaretini ortaya koyan Beykoz ve Beykozlular için kendini hizmete adayan ve talip olan siz değerli hemşehrilerimi kutluyor ve tebrik ediyorum.

Tabii hepimiz biliyoruz ki şirin ilçemiz Beykoz’umuza 1 belediye başkanı ve 31 meclis üyesi seçilebilecektir, öncelikle seçilebilmek için mensubu olduğumuz partilerden aday gösterilmeniz gerekmektedir. Bu noktada hemşehrilerimiz olarak hepinize ayrı ayrı başarılar diliyoruz. Bu vesileyle siz hemşehrilerimizden beklentilerimiz birbirinize destek olmanız, listelerde umulan noktalarda yer bulamayan arkadaşlarımızın, gönül kırıklığı yaşamadan aday olan arkadaşlarımıza destek olmanız ve bundan sonraki siyasi çalışmalarınızda daha aktif olmanız ve hemşehrilerimizi benimsediğiniz siyasi partilerde çalışmaya teşfik etmenizdir.

Kıymetli aday adaylarımız, saygı değer hemşehrilerim, bu cumartesi sabahında vaktinizi bize ayırdığınız ve birlikte olma şerefini verdiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, çıkmış olduğunuz bu hizmet yolunda hepinize şahsım, arkadaşlarım ve derneğimiz adına başarılar diliyor ve tekrar hepinizi saygıyla selamlıyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here