Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları “Sağlıklı bir yaşam için sporda buluşalım”  diyerek, İl Gençlik Kolları Başkanı Osman TOMAKİN, İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut ve Milli Futbolcularla birlikte Mesut Özil Futbol Turnuvası açılış maçında bir araya gelerek “Ak Gençlik ile Elele, Aydınlık Geleceğe” dedi.

15 Eylül Cumartesi günü, Paşabahçe Stadında gerçekleşen müsabakaya Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Ak Parti İstanbul İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin, Ak Parti İstanbul Milletvekili Pervin Tuba Durgut, Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Başkanı Furkan Çeliker ve yönetimi ile Beykoz Belediye Meclis Üyeleri ile çok sayıda Beykozlu sporsever katıldı.

“Beykoz Evimiz, Hanefi Başkan Herşeyimiz”

İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç, turnuva öncesi soyunma odasına giderek gençlere başarılar diledi. Statta Hanefi Dilmaç için açılan “Beykoz evimiz, Hanefi Başkan herşeyimiz” yazılı pankartta gözlerden kaçmayan ayrıntılar arasında yer aldı.

Ak Parti Beykoz Gençlik Kollarının düzenlemiş olduğu Mesut Özil Futbol Turnuvası, eski milli futbolcuların yer aldığı dostluk maçıyla başladı.

Paşabahçe Stadında gerçekleşen Mesut Özil Futbol Turnuvası açılış maçı, eski Milli futbolculardan Semih Şentürk, Hamit Altıntop, Serdar Kulbilge,  Ali Güneş, Ogün Temizkanoğlu, Hasan Kabze, Hakan Ünsal, Serkan Balcı, Faruk Yiğit ile İlçe Gençlik Kolları arasında gerçekleşti.

Turnuva Maçında eski Milli futbolculardan Rüştü Rençber ise sakatlığı nedeniyle maçı türbinden izledi.

Gerçekleşen turnuva sonrası İl Gençlik Kolları Başkanı Osman Tomakin ve Milletvekili Pervin Tuba Durgut’a isimlerinin yazılı olduğu formalar hediye edildi.

Not: Ak Parti Beykoz Gençlik Kolları Mesut Özil Turnuvası öncesi, takım kaptanlarıyla gerçekleşen toplantı sonrası kura ile belirlenen ilk karşılaşmalar ise şöyle;
Anadolu Kavağı – Çubuklu
Cumhuriyetköy – Riva
Gümüşsuyu – Rüzgarlıbahçe
Paşabahçe – Alibahadır
Çavuşbaşı – Yalıköy
Ortaçeşme – Elmalı
Örnekköy – İncirköy
A.Hisarı – Yenimahalle
Soğuksu – Zerzevatköy
Tokatköy – Akbaba

 

 

 

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here