İspanya’da yapılacak Akdeniz Oyunlarına Beykoz’da hazırlanan Türkiye Erkekler A Milli Hentbol Takımı Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

A Milli Hentbol Takımı Antrenörü İlker Şentürk, Takım Kaptanlarından Taner Günay, Milli Takım Kadrosuna Beykoz Belediyespor’dan çağırılan Ozan Erdoğan Başkan Yücel Çelikbilek’i makamında ziyaret ederek kendilerine verdiği destek için teşekkür etti.

Ziyarette Beykoz Belediyespor Kulübü Başkanı ve Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Salim Öztürk, Beykoz Belediyespor Hentbol Şubesi Sorumlusu Ali Esat Yaşar ve Beykoz Belediyespor Kulüp Müdürü Yaşar Kesici de hazır bulundu.

Türkiye A Milli Hentbol Takımı Antrenörü İlker Şentürk: “Hentbol Sporuna yapmış olduğunuz katkıdan dolayı memnuniyetimizi iletmek isteriz. Milli Takımımıza Beykoz Belediyespor Takımından da isimleri davet ediyoruz. Bu arada Akdeniz Oyunları öncesinde Beykoz İlçesinde yaptığımız kampa katkı sunan, salonu antrenmanlarımıza açan Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’e de teşekkürlerimi sunuyoruz” diye konuştu.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise Akdeniz Oyunları’nda Hentbol A Milli Takımına başarılar dilerken, misafirlerine günün anısına Beykoz Cam ürünlerinden Çeşm-i Bülbül hediye etti.

Milli Takım heyeti ise Başkan Çelikbilek’e Milli Takım forması taktim etti.

Haber: Beykoz Belediyesi

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here