Beykoz Belediye Başkanı Murat Aydın’ın Kayınpederi Hasan YİĞİT vefat etti.

Hasan YİĞİT’in cenazesi 11 Ekim Cuma günü Giresun ilinin Bulancak ilçesinde kılınan cenaze namazının ardından Armutçukuru Köyünde ebediyete uğurlandı.

Başkan Murat AYDIN’a cenaze merasimi için eşlik eden isimler arasında başta AK Parti Beykoz İlçe başkanı M. Hanefi DİLMAÇ olmak üzere, Başkan yardımcıları ve partililerden bazı isimler i katıldılar.

Başkan Murat AYDIN sosyal medyada yayınlamış olduğu mesajında; “Kayınpederim Hasan Yiğit babamızı Hakk’a uğurladık. Rabbim mekanını cennet kılsın, ahirette tekrar kavuşmayı nasip eylesin.

Acılı günümüzde bizi yalnız bırakmayıp, başta Beykoz ve Zeytinburnu’ndan olmak üzere İstanbul’dan ve Türkiye’nin çeşitli yerlerinden Giresun’a gelen dostlarımıza çok teşekkür ederim.

Ayrıca telefonla arayıp taziye dileklerini ileten başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm dostlarımıza acımızı paylaştıkları için çok teşekkür ederim. Rabbim sizlerden razı olsun” dedi.

Özgün Haber Gazetesi olarak  Merhum Hasan YİĞİT’e Allah’tan Rahmet dilerken, başta Başkan Murat AYDIN ve eşi Bedriye AYDIN olmak üzere tüm sevenlerine baş sağlığı diliyoruz.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here