Beykoz Omurilik Felçlileri Derneği tarafından, dernek merkezinde kermes günleri başladı. 5 Ekim Cumartesi günü başlayan kermes, 11 Ekim Cuma akşamına kadar devam edecek.

Düzenlenen kermes açılışına Beykoz Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Küçük, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi, Bengü Efsen Dostluk, Barış, Kültür ve Sanat Derneği, Kanlıca Doğa ve Yaşam Derneği Başkanı Neriman Pınar ve Dernek Üyesi Demet Erel, Beykoz Tapu Müdür Yardımcısı Aysun Öztürk, Tokatköy Ortaokul Müdürü Müzeyyen Özgür, Vakıfbank Ataşehir Şube Müdürü Emine İnan Kaplan, Resim Öğretmeni İlknur Bakoğlu ve vatandaşlar katıldı.

Pasta, börek, gözleme ve birbirinden lezzetli tatlı-tuzluların satıldığı kermeste, el sanatları, giysi ve her türlü ürünler de satışa sunuldu. Kermesten elde edilen gelirler OFD Beykoz Şubesi tarafından engelli ve ihtiyaç sahibi üyelere gidecek.

Kermesin açılışında kısa bir konuşma gerçekleştiren OFD Beykoz Şube Başkanı Saniye Efe, “Toplum yararına olan kermesimize destek veren herkese teşekkür ediyoruz” dedi.   

Açılıştan sonra katılımcılar alış-veriş yaparak kermese destek oldu.

Not: Kermes OFD Beykoz Şubesi Salonunda 1 hafta boyunca devam edecektir.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here