TOFD Beykoz Şubesi’nin, Başkan Saniye Efe’nin yönetiminde gerçekleşen, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ‘Yaz’a Merhaba’ pikniği yağmurlu havaya rağmen yine muhteşemdi.

OFD Beykoz Şubesinin, Beykoz Korusu içerinde gerçekleşen piknik organizasyonuna: Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Manolya Demirören Tekin, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Gülay Demirel, Beykoz Devlet Hastanesi Başhekimi Süleyman Erdoğdu ve Hastane Müdürü Selda Ceylan, Beykoz Vakfı Başkanı Adem Çalışkan, Beykoz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakıf Müdürü Selim Safi, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Bülent Küçük, Antep Tatlı Dünyası Kurucularından Taner Mert, Beykoz Rizeliler Derneği Başkanı Mikail Akyıldız Paşalılar Marketleri İşletme Sahibi Zeki Paşalı, Kurum Müdürleri ve daha bir çok Beykozlu ve İstanbul’un çeşitli ilçelerinden OFD üyeleri katıldı.

Programda OFD Şube Başkanı Saniye Efe yapmış olduğu açılış konuşmasında; “Bugün yağmura rağmen sevenlerimiz bizleri yalnız bırakmadı,hepinize teşekkür ederiz. Sevgili peygamberimiz (SAV)’in hadis-i şerifinden olan ‘iki günü eşit olan ziyandadır’ sözünden yola çıkarak, dünümüzü bugün, bugünümüzü yarına taşırken daha bereketli olmasına gayret ettik ve ilk günkü heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Samimi sıcak dostlarımızla hemen yanı başımızda omzumuzun üstünden bir güneş gibi doğanlar sağ olsun. Hepinize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.” Dedi.

Saniye Efe daha sonra konuşmasında pikniğe destek olan isimlere tek tek teşekkür etti. OFD Beykoz Şubesi’nin geleneksel pikniğine katkı veren isimler: Beykoz Belediyesi’ne, Beykoz Vakfı Başkanı Adem Çalışkan ve Yönetimine, Paşalılar Marketleri İşletme sahibi aynı zamanda Beykoz Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Paşalı’ya, Antep Tatlı Dünyası Kurucularından Taner Mert’e ve Paşa Döner’e teşekkürlerini sundu.

Programda Paşa Döner’e desteklerinden dolayı ayrıca teşekkür plaketi verildi.

Saat 10.00’de Sabah kahvaltısı ile başlayan piknik organizasyonu, hoş sohbetler eşliğinde çocukların da parkta doyasıya eğlenmeleri ile akşam saatlerine kadar devam etti.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here