Örnekköy Spor’un her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar programı bu yıl da 6. Kez gerçekleşti.

Gerçekleşen iftar programı kulüp tesislerinde gerçekleşirken, katılımcılar arasında, Beykoz’un spor ve iş sektöründen birçok temsilci en başta yer aldılar.

İftara başta Örnekköy Spor Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu ve yöneticileri olmak üzere, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Çubuklu Spor Kulüp Başkanı Coşkun Tosun, Paşabahçe Spor Kulüp Başkanı Coşkun Okur, Akbaba Mahalle Muhtarı ve Spor Kulübü Başkanı Yüksel Kılıç, Yenimahalle Spor Kulübü Başkanı Recayi Çelik, Anadoluhisarı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Balkan, Göllü Köyü Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Kara, Kanlıca Spor Kulübü Başkanvekili Ahmet Karaman, TFF Antrenörler Federasyonu Temsilcisi Ersan Oral, Kavacık Spor’dan Ahmet Öztürk, Kas-Der Başkanı Süleyman Çalık ve Örnekköylüler katılım gösterdiler.

İsmail Türkoğlu (Örnekköy Spor Kulübü Başkanı)

Zor bir sezon geçirdiklerini belirten Örnekköy Spor Kulübü Başkanı İsmail Türkoğlu, iftar davetine katılan herkese teşekkür ederken, Ramazan ayının rahmet ve bereket ayı olduğunu, Ramazan Bayramı dolayısıyla tüm Beykozluların Ramazan Bayramını şimdiden kutladığını belirtti.

Ayrıca iftar organizasyonunda emeği geçen tüm yönetimdeki bayanlar için, “Örnekköy Spor Kulübü yönetimimizde bulunan bayan arkadaşlarımıza bugün burada iftar programındaki katkılarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

TÜRKOĞLU’ndan İftar Servisi

Kulüp Başkanı İsmail Türkoğlu, İftar davetine icabet eden her konuğu ile tek tek ilgilenirken, iftar için zaman zaman da yemek servisi yaptı.

İftar yemeği ardından, Tepetarla Camii İmamı Faruk Türkyılmaz yemek duası okudu. İçilen çayların ardından, Spor sohbetleri ile dolu bir gece gerçekleşti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here