Beykoz’un en eski gazetelerinden biri olan Özgün Haber Gazetesi siz değerli Beykoz okurlarının daha kolay erişebilmesi için artık Google Play Store de…

ÜCRETSİZ İNDİREBİLİRSİNİZ

Özgün Haber Gazetesini, çağımızın mükemmel buluşlarından olan akıllı telefonlar aracılığıyla Google Play Store uygulamalarından kolayca ve ücetsiz olarak indirebilirsiniz. Android telefonlarda bulunan Google Play Store seçeneğinden sadece “Özgün Haber” yazmanız yeterli. Hemen saniyeler içerisinde Özgün Haber Gazetemizi indirebilir ve Beykoz’dan anında haberdar olabilirsiniz, hem de ücretsiz.

YAKINDA İPHONE VERSİYONU HİZMETİNİZE GİRECEK

Kısa bir süre sonra gazetemize yine ücretsiz olarak İPHONE telefonlardan da ulaşabilecek olan Özgün Haber okurlarına şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz.

BEYKOZ’DA SADECE ÖZGÜN HABER’E GOOGLE PLAY STORE’DEN ULAŞABİLİRSİNİZ

Beykoz’da sadece Özgün Haber Gazetesinin sahip olduğu Google Play Store Uygulaması teknolojisi başka hiçbir gazetede yok. Her zaman olduğu gibi siz değerli Beykozlu okurlarımıza Beykoz’da en doğru haberlere en hızlı şekilde en son teknolojiyle Özgün Haber’den ulaşabileceksiniz.

SADECE “ÖZGÜN HABER” YAZMANIZ YETERLİ

Beykozlu okurlarımızın android telefonlarınızda bulunan Google Play Store’den  sadece “Özgün Haber” yazarak “Özgün Haber Beykoz” uygulamasını ücretsiz indirerek Beykoz’daki en doğru, en hızlı ve en son teknoloji ile hazırlanan haberlerimize anında ulaşabilirsiniz.

YEREL SEÇİMLERİ EN HIZLI VE EN DOĞRU ÖZGÜN HABER‘DEN TAKİP EDİN

Değerli Beykozlu okurlarımız, şimdi hemen android telefonlarınızda bulunan Google Play Store’den  ücretsiz olarak “Özgün Haber” uygulamasını  indirin, son teknolojiyle Beykoz’da hemen her şeyden anında haberiniz  olsun.

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here