SPYÜCEL 5

Saadet Partisi Adayı Selman YÜCEL
Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleşen yoğun katılımlı programda Saadet Partisi Beykoz teşkilatının adayı Selman YÜCEL olarak açıklandı.

SPYÜCEL 2

Amar ACAROĞLU’nun Kur’an-ı Kerim Tilaveti Okumasıile başlayan programa başta Saadet Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Mustafa KAMALAK, İstanbul İl Başkanı Selman ESMERER, İl Başkan Yardımcısı Yaşar Kangel, İl Gençlik Kolları Başkanı İsmail Acar, İlçe Başkanı Burhan Öz, Üsküdar İlçe Başkanı Erol Beren, Şişli İlçe Başkanı Şükrü Yüğücü, Ümraniye Belediye Başkan Aday Adayı Yusuf Yüksel, Şişli Belediye Başkan Aday Adayı Engin Yılmaz, STK temsilcileri, bazı mahalle muhtarları ve çok sayıda partili katıldı.

İlk olarak SP İlçe Başkanı Burhan ÖZ bir konuşma gerçekleştirdi.

SPYÜZELÖZ

 Burhan ÖZ (SP Beykoz İlçe Başkanı)

ÖZ yapmış olduğu konuşmasına öncelikle tüm katılımcıları selamlayarak başladı. ÖZ yaklaşan seçimler için “30 Mart günü geldiğinde Beykoz’a Saadet Partisi’nin bayrağını dikeceğiz” diyerek bunun gerçekleşmesi için Saadet Partisi İlçe teşkilatı olarak çalışmalara hızla devam edeceklerini, tüm mahallelerde ev ev, kapı kapı dolaşarak gerçekleştireceklerini ifade etti.

Burhan ÖZ her seçimde olduğu gibi bu seçimlerde de medya tarafından mağdur ediliyoruz ifadesine yer verirken, yerel medya sayesinde seslerini duyurabildiklerini belirtti.

ÖZ programda son olarak Bangladeş’te idam edilen Abdulkadir MOLLA’yı da anarak, bunun adil olmadığını ifade ederek tepkisini ortaya koydu.

Daha sonra Selman ESMERER bir konuşma yaptı.

SPYÜZELSELMAN
Selman ESMERER (SP İstanbul İl Başkanı)
ESMERER kimse Saadet Partisi’ne oy verirsek CHP kazanır şeklinde safsata sözlere inanmasın şeklinde ifade kullanarak, “gün artık her şeyin aslına ve özüne dönme günüdür” diyerek Başbakan ERDOĞAN’a gönderme yaptı.

İstanbul teşkilatı olarak tüm belediyelerin bütçelerini incelediklerini söyleyen ESMERER, bu incelemelerde AKP ve CHP’li belediyelerin reklam gider kalemi olarak sadece bir belediyenin 7 Milyon Lira reklam gideri oluşturduklarını, bu anlamda bir israf oluştuğuna dikkat çekerek Saadet Partisi olarak göreve geldiklerinde “bilbord belediyeciliği yapmayacağız” dedi.

Programda ESMERER’in konuşmasının hemen ardından Beykoz Belediye Başkan Adayı olarak Kayserili İnşaat Mühendisi Selman YÜCEL olarak açıkladı.

Selman YÜCEL adaylığının açıklanmasının hemen ardından coşkulu tezahüratlarla kürsüye gelerek bir konuşma gerçekleştirdi.

SPYÜCEL 5

Selman YÜCEL (SP Beykoz Belediye Başkan Adayı)
Gece-gündüz çalışarak Saadet Partisi’ni 30 Mart günü zafere taşıyacaklarını ifade eden YÜCEL, SP’nin ve Milli Görüşün önemine değindi. Ayrıca Beykoz’un en büyük sorunlarından 2-B ve Mülkiyet sorunlarını da çözeceklerini ifade etti.

Son olarak Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa KAMALAK kürsüye geldi.

SPYÜZELKAMALAK
Mustafa KAMALAK (SP Genel Başkanı)
Mazlumların gözyaşını silmek ve akan kanı durdurmak, annelerin gözyaşını silmek için geldik diyerek sözlerine başlayan KAMALAK, İstanbul’un 39 ilçesine bayrak dikmek ve Fatih’in başkentinden İslam alemini selamlayacaklarını belirtti.

“AKP ve CHP pirincin içerisinde bulunan taşlar gibidirler” diyen KAMALAK, AKP Beyaz, CHP Siyah taş şeklinde bir benzetmede bulunarak her ikisinin de taş olduğunu, AK Parti’nin Beyaz olduğu için onu ayırt etmek zor oluyor şeklinde ifade etti.

SPYÜCEL 6

Sandık başında oy verirken “benim oyum haçlı birliğine mi yarayacak, İslam birliğine mi?” diyen KAMALAK, bunu dışarıda kardeşlerimize anlatın dedi. KAMALAK son olarak “40 Küsur yıllık Milli Görüşten ne gibi bir kötülük ne gibi bir kellik gördünüz ki yol değiştirip başka tarafa gittiniz” diyerek herkesi Saadet Partisi çatısı altında toplanmaya çağırdı.

SPYÜCEL 7

Programda SP Genel Başkanı Mustafa KAMALAK’a Beykoz’la özdeşleşmiş olan cam Çeşm-i Bülbül hediye edildi. Hatıra fotoğrafı çekinildikten sonra program sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here