Teşekkürler Beykoz Belediyesi…
AKP’nin İlk Belediye Başkanı Olan Muharrem ERGÜL’ün Sanat Adına Beykoz’a Kazandırdığı Önemli Bir Mekan Olan Feridun KARAKAYA Tiyatro Sahnesi’nde Yıllardır Devlet Tiyatrolarının Tadına Doyulmaz Oyunlarının Sahnelenmesi Beykozlu’lar İçin Adeta Bir Yaşam Biçimi Olmuştu.

öhT 3öhDSC 0003

Devlet Tiyatroları Beykoz’dan Gitmişti…
Ancak Devlet Tiyatrolarının 2015-2016 Sezonunda Beykoz’dan Ayrılması Beykozlu Tiyatro severleri Üzmüştü. CHP Belediye Meclis Grubunun da Belediye Meclisine Soru Önergesiyle Sorduğu “Artık Beykoz’da Tiyatro Olmayacak mı?” Sorusuna Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK’ten Yanıt Geldi.

öhDSC 0011

“Şehir Tiyatroları Artık Beykoz’da…”
Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK Belediye Meclis Grubunun Kasım Ayı Olağan Oturumlarının İkincisinde (04.11.2015) İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne Bağlı Olan Şehir Tiyatrolarının 2016-2017 Sezonundan İtibaren Anadoluhisarı’nda Bulunan Ahmet Mithat Efendi Feridun KARAKAYA Sahnesi’nde Gösterilerine Başlayacağını Bildirdi.

öhT 2öhT 1

Beykozlu, Onlarca Tiyatro Eserini Beykoz’da İzleyecek
Beykozlu Tiyatro severler 2016 Ekim Ayından itibaren Şehir Tiyatrolarının Önemli ve Güzel Oyunlarını İzleyebilecek. Belediye Başkanı Yücel ÇELİKBİLEK ve Bu Olaya Emeği Geçen Herkese CHP Meclis Grubuna Teşekkür Eder, Tüm Beykozlu Tiyatro Severleri Şehir Tiyatrolarının O Muhteşem Oyunlarını İzlemeye Anadoluhisarı Feridun KARAKAYA Sahnesi’ne Davet Ediyoruz…

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here