Beykoz Soğuksu Spor Kulübünün her yıl geleneksel olarak düzenlediği birlik ve dayanışma gecesi bu yıl da İBB Korusu Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

Gerçekleşen dayanışma gecesine; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediye Başkan Yardımcıları,  CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve ilçe örgütü,  İYİ Parti İlçe Başkanı Akif Taşdemir ve ilçe teşkilatı, DP Beykoz İlçe Başkanı Şakir Mısırlıoğlu, AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Beykoz Belediye Başkan Aday Adaylarından Gülay Demirel, Gökhan Taneri Vural, Coşkun Tosun, Devrim Altıntaş, Muammer Tonya, AK Parti Belediye Başkan Aday Adaylarından Salim Öztürk, Mikail Akyıldız, İsmail Gürkan, BİSK Başkanı Asım Özdemir, Giresun Federasyon Başkanı Mehmet Kuğu, Beykoz Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, BBP eski Belediye Başkan Adaylarından Bilgehan Murat Miniç, meclis üyeleri, Çubuklu Mahalle Muhtarı Hüsnü Kolcu, Çiğdem Mahalle Muhtarı Murat Erdal, Gümüşsuyu Mahalle Muhtarı Aziz Öztürk, iş adamları, sporcular, taraftarlar ve STK’lar katıldı.

Muammer Aydınoğlu (Soğuksu Spor Kulüp Başkanı)

Öncelikle tüm katılımcılara selamlayan Soğuksu Spor Kulübü Başkanı Muammer Aydınoğlu konuşmasına Şöyle devam etti; “Ben aynı zamanda bir mahalle muhtarıyım, seçildim. Bu anlamda mahallemde yaşayan çocuklarımız konusunda her zaman en iyisini yapmaya çalıştık ve çalışmaya devam ediyoruz.  Burada, bu gecemizde, sizlerin sayesinde dayanışma gecesi düzenleyerek spor kulübümüze katkı sağlamaktayız. Hepinize teşekkür ederiz. Bizim bağlı olduğumuz bir belediyemiz var Soğuksuda görev yaparken her şeyi, Beykoz içinde aynı zamanda çalışmaya devam ediyoruz. Burada belediye başkanımızın hakikatten bizlere her yönüyle ağabeylik yaptı, uğraşlar verdi. Kendilerine her türlü yapmış oldukları ve yapacakları işler için teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum. Bu gece burada bulunarak Bizlere her türlü manevi maddi desteği veren herkese teşekkür ederim.”

Kulüp Başkanı Muammer Aydınoğlu’ndan sonra sırasıyla; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı Aydın Düzgün ve son olarak BİSK Başkanı Asım Özdemir kısa birer konuşma yaptılar.

Programda Soğuksu Spor Kulübüne destek olanlara teşekkür plaketleri ve kulübün üniformaları takdim edildi. Toplantısı olduğu için geceye katılamayan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı M. Hanefi Dilmaç’ın plaket ve üniformasını AK Parti Yedek Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gökdemir aldı.

Müzikle devam eden gecede yine kulübe destek amaçlı çekiliş düzenlendi.

 

 

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here