Saadet Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem KAŞITOĞLU, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri ile birlikte, Beykoz’da hizmet etmiş eski Beykoz Belediye Başkanlarına nezaket ziyaretinde bulundular.

SP’den Beykoz Belediye Başkan Adaylığı açıklanan, eski Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Muharrem KAŞITOĞLU, ilk olarak Yenimahalleliler ile buluşmuş ardından Beykoz Yerel Basınının ağırlamıştı. KAŞITOĞLU, Beykoz Yerel Basın mensuplarına, Beykoz’da kimseyle küskün olmadığının özellikle altını çizerek belirttiği konuşmasında, Beykoz’da tüm basın mensuplarını ve Beykoz’da hizmet etmiş eski Belediye Başkanlarını ziyaret edeceğini belirtmişti.

İlk Ziyaret Şevket ARIKAN’a

Muharrem KAŞITOĞLU, SP İlçe Başkanı Şeref Kaçmaz, SP İlçe Yönetimi ve Meclis Üyesi Yılmaz Özdemir ile birlikte ilk ziyaretini Beykoz Belediyesi eski Başkanı Şevket ARIKAN’a gerçekleşti.

Osman ŞİMŞEK’e Ziyaret

Beykoz’da hizmet etmiş eski Belediye Başkanlarını ziyaret kapsamında gerçekleşen ziyaretin ikincisi eski Belediye Başkanlarından Osman ŞİMŞEK’e oldu. Çeşitli istişarelerde bulunulan ziyaretlerde KAŞITOĞLU, kendisinin yazmış olduğu kitaplarını da hediye olarak takdim etti.

KAŞITOĞLU Başkan ÇELİKBİLEK’i Makamında Ziyaret Etti

SP Beykoz Belediye Başkan Adayı Muharrem KAŞITOĞLU ziyaretlerine devam ederken, mevcut Beykoz Belediye başkanı Yücel ÇELİKBİLEK’i de ziyaret etti. KAŞITOĞLU ve SKM Üyeleri’ni makamında ağırlayan Başkan ÇELİKBİLEK, Beykoz ve Beykoz’da siyaset üzerine sohbetler ettiler.

KAŞITOĞLU’nun Beykoz’da hizmet etmiş eski Belediye Başkanlarına ziyaretleri devam edecek.

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here