Beykoz Vakfında doğan ve yaklaşık 20 yıldır yaşamını bu mekanda sürdüren Tiyatroterapi, Dernekleşme sonrasında Tiyatroterapi Derneği olarak, R. Sinan Akbaşak yönetiminde çalışmalarına ara vermeden Türk Kadınlar Birliği Beykoz şubesi salonlarında çalışmalarına devam etmişti.

Tiyatroterapi’nin 30 Eylül 2018 tarihinden itibaren her cumartesi saat 14.00 – 17.00 arası Türk Kadınlar Birliği Beykoz Şubesi Çok Amaçlı Salonu Nezihe Muhiddin Sahnesi’ndeki, çocuklar için tiyatro eğitimi, eğitim sürecini, 13 Mayıs 2018’de tamamladı.

Anneler Unutulmadı…

Çocukların Anneler Günü olması dolayısı ile şarkılarını seslendirdikten sonra annelerine duygu dolu mesajlarını ileterek çiçeklerini takdim ettiler.

Sevgi ve Hüzün Bir Arada…

R. Sinan Akbaşak, Tiyatroterapi de gerçekleştirmiş oldukları eğitim ile sezon boyunca çocuklara, öğretici, düşünmeye yönlendirici, eğlendirici, kişisel becerilerini geliştirici çalışmalar yaparak ayrıca çocuklarla güçlü bir duygusal bağ yaşattığı Tiyatroterapi ailelerin de katılımıyla sezona veda etti. Çocukların Tiyatroterapi de sezon arası vermesi sonrası çocuklar Sinan hocalarına sarılarak yeni sezonu iple çektiklerini ifade eden bakışları ile sevgi ve hüznü bir arada yaşadılar.Teşekkürler Sinan AKBAŞAK, Teşekkürler Nurten AKBAŞAK

Tiyatroterapi’deki dersler için hafta sonunu iple çeken öğrencilere her daim sevgi ile kucaklayan, onlara hayatı öğreten, hemen hemen her hafta sonu bir etkinliğe imza atarak çocukların aydınlanmasını sağlayan, her hafta kitaplar imzalayarak hediye eden, çocuklara kitapları sevdiren Sinan Akbaşak Teşekkürler.

Ve her zaman anne eli değmiş, içine sevgisini de eklemiş kekleri ve börekleri ile çocuklara ikramlarda bulunmuş, Sinan Akbaşak’ın her daim yanında olan sevgili eşleri Nurten Akbaşak,  size de sonsuz teşekkürler…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here