TOFD (Türkiye Omurilik Felçliler Derneği) Beykoz Şubesi tarafından her yıl geleneksel hale getirilen geleneksel kermesi, bu yıl 08 -12 Eylül tarihlerinde derneğin bahçesinde gerçekleştiriliyor.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen TOFD Beykoz Şubesi Kermesinde, hayır projeleri için gıda ve giyecek ürünleri sergilenerek satışa sunuldu.

Bu yıl gerçekleşen kermese katılım sağlayan isimler arasında; Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in sevgili eşleri Ayşe Çelikbilek, CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Gülay Demirel, Ak Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi ve Kent Konseyi Başkanı Emin YavuzBeykoz Nüfus Müdürü Nihade Kılıç, Beykoz SGK Müdürü Ferda Özkalender ve eşleri Ali Özkalender, Gazetemiz Köşe Yazarı ve aynı zamanda OFD Üyesi Arzu Başlantı, Antep Tatlı Dünyası İşletme Sahibi Taner Mert ve eşleri Ayşegül Mert, Tokatköy Ortaokulu Müdiresi Müzeyyen Özgür, Beykoz Merkez Mahallesi Muhtar Adayı Alaattin Kılıç ve daha birçok kamu ve STK temsilcileri yer aldı.

Gerçekleşen kermes hakkında açıklamalarda bulunan TOFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe, “Öncelikle, kermesimize katılıp bizlerle olan tüm dostlara  çok teşekkür ediyorum. Her sene geleneksel hale getirdiğimiz kermesimizi bu sene 08 -12 Eylül tarihlerinde arasında gerçekleştireceğiz. Yani kermesimiz kapılarını yarın da (12 Eylül Çarşamba) açacak ve siz hayırsever dostlarımızı kucaklayacaktır.  Buradan elde etmiş olduğumuz gelirlerle dernek giderlerimizi karşılarken, OFD ailesindeki ihtiyaç sahiplerini de sevindirmekteyiz.” Dedi

TOFD’nin Geleneksel kermesini kaçırmak istemeyenler yarın mutlaka uğramalı.

 

 

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here