Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği ve Beykoz Trabzonlular Derneği’nin organize ettiği, yaklaşık bin kişinin katıldığı iftar programı, Çavuşbaşı-Çengeldere’de bulunan Ayşe Sultan Kır Bahçesi’nde gerçekleşti. İftara başta Beykoz’un siyasileri olmak üzere birçok sivil toplum örgütü liderleri de katıldı.

Daha önceleri Yıldız Teknik Üniversitesi rektörlüğü görevi gibi önemli bir görev üstlenmiş olan Beykoz Trabzonlular Derneği Başkanı Prof. Dr. İsmail Yüksek yönetimindeki oluşum iftara katılım sağlayan tüm misafirlerle tek tek ilgilendi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlen iftarda ilk olarak Prof. Dr. İsmail Yüksek konuşmasını yapmak üzere mikrofona davet edildi.

Prof. Dr. İsmail Yüksek (Beykoz Trabzonlular Derneği Başkanı)

Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği ve Beykoz Trabzonlular Derneğimizin ortaklaşa organize etmiş olduğumuz iftarımıza hoş geldiniz. Ramazan-ı Şerifi bereketi birlikte olmak, beraber olmak, iftar sofralarında da bunu pekiştirdiğimiz en güzel ortamlardır. Türkiye’miz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. İnşallah Ramazan-ı Şerif bu kardeşliğimize ve beraberliğimize önemli bir katkı sağlayacaktır. Bugün burada yaşanan bu güzellik, beraber olmak, inşallah birlik ve beraberliğimizin de devamı olacaktır. İftar programımıza katıldığınız için hepinize teşekkür ederim. Sağ olun, var olun. İnşallah bundan sonra ki iftarlar da sizlerle beraber olmayı isteriz.

İsmail Yüksek’in konuşmasının ardından Çavuşbaşı Trabzonlular Derneği Başkanı Sami Şahin mikrofona davet edildi. Şahin kısa tuttuğu konuşmasında tüm katılımcılara ‘hoş geldiniz’ diyerek selamladı ve konuşmasını tamamladı.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here