‘Beykoz’da temas etmeyeceğimiz kimse kalmayacak’ sloganıyla çalışmalarına devam eden Cumhuriyet Halk Partisi Beykoz Belediye Başkan Adayı Coşkun Tosun, soğuk havaya rağmen Yalıköy ve Beykoz Merkez Mahallelerinde dolaşmadık sokak ve esnaf bırakmadı.

MRT_1274_1600x1068.JPGİlk durağı Yalıköy Mahallesi olan Coşkun Tosun’a eşi Nurgül Tosun’un yanı sıra eski ilçe başkanları Metin Çanak ve Bahadır Yavuz ile çok sayıda Meclis Üyesi Adayları ve partililer de eşlik ettiler.

MRT_1511_1600x1068.JPGGüzergâh üzerindeki esnafların yanı sıra yol boyunca karşılaştıkları semt sakinleri ile de uzun uzun sohbet eden Coşkun ve Nurgül Tosun çifti, kendileriyle fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşların isteklerini geri çevirmedi. Özellikle kadınların Cumhuriyet Halk Partisi’nin Büyükşehir ve Beykoz’daki projeleri konusunda çok detaylı yorumlar yapması üzerine Coşkun Tosun, “Yuvayı dişi kuş yapar arkadaşlar. Görüyorsunuz işte, kadınlarımız bu seçimin her zamankinden daha fazla öznesi olmuş durumda. Çünkü onlar hem anne, hem çalışan, hem evlat, hem vicdan… Herkesi kandırabilirsiniz ama çocuklarının geleceğini düşünen kadınlarımızı kandırmanız mümkün değildir. İşte hepsi 41 projemizin takipçisi olmuş şimdiden. İyi ki varlar. Onlar bizim başımızın tacı.” açıklamasını yaptı.

MRT_1376_1600x1068.JPGYalıköy ziyaretinin son bulmasından sonra Örnekköy’e geçen ve İkindi namazı sonrası bir cenazeye katılan Tosun, cenazenin hemen ardından Beykoz Merkez Mahallesi’ne geçti.

MRT_1430_1600x1068.JPGMRT_1680_1600x1068.JPGBurada da aynı CHP heyeti tarafından takip edilen Tosun, tüm dükkânları ziyaret ederek esnafa hayırlı işler dilerken aynı zamanda yaşanan sorunlar hakkında çözüm önerilerini sundu.

Gün sonunda çok verimli bir çalışma yapıldığını söyleyen Coşkun Tosun, sahadaki tüm ekibin çok özverili çalıştığını hatırlatarak, kalan 10 günde tüm enerjileriyle ip önde göğüsleyeceklerini ifade etti.

Haber ve Fotoğraflar: Erkut TEKİN

 

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here